کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

مهندس احمد محمدی:

طرح‌های توسعه میادین در مناطق نفتخیز جنوب نظام‌مند اجرا می‌شوند

19 خرداد 1400 ساعت 9:41

مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب از شروع به‌­كار مدیریت طرح‌های نگهداشت و افزایش تولید در این شرکت خبر داد و گفت: با تشکیل این ساختار، برای نخستین بار طرح‌های توسعه میادین نفت و گاز به صورت نظام‌­مند، هماهنگ و یكپارچه به اجرا درمی‌­آیند.


به گزارش نفت آنلاین به نقل از پایگاه اطلاع رسانی نفتخیز، مهندس احمد محمدی روز دوشنبه ۱۷ خردادماه ۱۴۰۰ در آیین معارفه قائم مقام مدیر طرح‌های نگهداشت و افزایش تولید این شرکت با اشاره به این‌که بعد از انقلاب حدود ۳۵ مخزن را در سطح شركت ملی مناطق نفتخیز جنوب توسعه داده‌ایم اظهار داشت: شركت ملی مناطق نفتخیز جنوب صرفاً یک شرکت تولیدی نیست و با توجه به داشتن دانش، تجربه و ساختارهای تخصصی، به عنوان یک شرکت E&P دولتی می‌تواند همانند شرکت­‌های برتر بین‌المللی، زنجیره کامل توسعه و تولید میادین نفت و گاز را سامان دهد.

 
وی افزود: با تشکیل این ساختار جدید، مدیریت هماهنگ و یكپارچه توسعه میادین در حوزه تحت الارض و سطح الارض توسط آن و با همكاری مدیریت‌ها/شركت‌ها و ادارات مرتبط دنبال خواهد شد.
 
مهندس محمدی گفت:‌ این ساختار جدید با کسب تجربه از طرح‌های EPC/EPD موسوم به طرح نگهداشت و افزایش تولید و با اخذ مجوز از وزارت نفت و شرکت ملی نفت ایران تشکیل شده و دارای ۵ معاونت است که هر یك، مسئولیت مدیریت توسعه میادین نفت و گاز در یکی از نواحی پنجگانه کارون،‌ مارون، آغاجاری،‌گچساران و مسجدسلیمان را عهده‌دار خواهند بود.
 
 وی در ادامه با قدردانی از تلاش‌ها و زحمات مهندس صادق فتح‌الهی که از ابتدای سال ۱۳۹۷ مجری طرح نگهداشت و افزایش تولید مناطق نفتخیز جنوب بوده‌اند، مهندس منصور نصاری‌پور را به عنوان قائم مقام مدیر طرح‌های نگهداشت و افزایش تولید معرفی کرد.


کد مطلب: 24108

آدرس مطلب :
https://www.naftonline.ir/news/24108/طرح-های-توسعه-میادین-مناطق-نفتخیز-جنوب-نظام-مند-اجرا-می-شوند

نفت آنلاین
  https://www.naftonline.ir