تاریخ انتشاردوشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۹ - ۱۷:۵۸
با توجه به احتمال بروز سیلاب:

ملی حفاری در حالت آماده باش قرار گرفت

مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران گفت: با توجه به اعلام سازمان هواشناسی کشور مبنی بر فعالیت موج بارشی در استان های مختلف و از جمله خوزستان و احتمال بروز سیلاب، این شرکت با بسیج امکانات در حالت آماده باش 24 ساعته قرار دارد.
مهندس سید عبدالله موسوی مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران
مهندس سید عبدالله موسوی مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران
به گزارش نفت آنلاین به نقل از روابط عمومی شرکت ملی حفاری ایران مهندس سید عبداله موسوی روز دوشنبه ( دهم آذرماه 99) با بیان اینکه ملی حفاری یکی از اعضای فعال ستاد بحران استان خوزستان است، افزود: نظر به شرایط بارندگی و افزایش سطح روان آب ها در مناطق شهری و روستایی خاصه نقاط همجوار رودخانه های کارون، دز و کرخه، وضعیت آب و هوایی و میزان بارندگی ها به طور مستمر رصد می شود تا در صورت لزوم این شرکت نیز در کنار سایر دستگاه های اجرایی و امدادی به وظایف خود در راستای مسئولیت های اجتماعی عمل نماید. 
 
وی به بارندگی های چند روز اخیر در استان اشاره و اظهار کرد: حسب گزارش های دریافتی و اعلام ستاد بحران استانداری خوزستان با افزایش روان آب َها در خیابان ها، معابر ، محله ها و جاده های برون شهری و برخی مناطق مسکونی در حوزه جغرافیایی کلان شهر اهواز و شهرستان های کارون و ماهشهر، بخش های عملیاتی و پشتیبانی شرکت بلافاصله برای ارایه خدمات نسبت به ساماندهی تجهیزات اقدام کردند. 
 
موسوی گفت: در این ارتباط طی دیروز و امروز یک تیم تخصصی به همراه یک دستگاه پمپاژ فشار قوی (پمپ تراک) به سربندر در شهرستان ماهشهر اعزام و سه دستگاه پمپ دیزل و کف کش و دو دستگاه خودرو سبک در اختیار ستاد بحران فرمانداری اهواز و کارون قرار گرفت و مراتب آمادگی شرکت برای حضور به موقع در موارد ضروری به اطلاع استاندار و ستاد بحران استان رسید.
 
مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران افزود: پمپ تراک اعزامی به شهرستان ماهشهر با هماهنگی ستاد بحران آن شهرستان شب گذشته در فاز یک سربندر مستقر و عملیات پمپاژ و تخلیه آب های سطحی در این موقعیت را به میزان 10 بشکه در دقیقه آغاز کرد و تا جمع آوری کامل آب های سطحی در منطقه استقرار خواهد داشت. 
وی اظهار کرد: همچنین یکشنبه شب جمعی از بسیجیان عضو پایگاه مقاومت بسیج شرکت به کمک شهروندان که به سبب بالا آمدن سطح آب در خیابان ها و برخی مناطق مسکونی اهواز و کوت عبدالله با مشکل مواجه شدند، شتافته و در جهت رفع مشکل همیاری و همکاری موثر نمودند.
https://naftonline.ir/news/22356/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما