کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

یادداشت ارسالی مخاطبین نفت آنلاین

وزارت نفت تکلیف آیتم‌های بهبود معیشت کارکنان قراردادی را مشخص کند

25 آبان 1399 ساعت 20:15

جمعی از کارکنان قراردادی مدت موقت نفت با ارسال پیام هایی به نفت آنلاین خواستار تعیین تکلیف میزان افزایش سالیانه آیتم های بهبود معیشت نیروهای قراردادی مدت موقت نفت شدند.


جمعی از کارکنان قراردادی مدت موقت نفت با ارسال پیام هایی به نفت آنلاین خواستار تعیین تکلیف میزان افزایش سالیانه آیتم های بهبود معیشت نیروهای قراردادی مدت موقت نفت شدند.

به گزارش خبرنگار نفت آنلاین در یکی از پیام های ارسال مخاطبین این رسانه خبری آمده است:

اینجانبان از نیروهای قراردادی مدت موقت در مناطق عملیاتی نفت در استان خوزستان هستیم . با گذشت بیش از هشت ماه از سال جدید هنوز وضعیت ترمیم و بروز رسانی کمک هزینه ایاب و ذهاب ، علی الحساب کمک رفاهی و بند ده ترمیم تخصصی کارکنان قراردادی مدت موقت نفت توسط وزارت نفت مشخص نشده است. عدم افزایش این آیتم ها در حالی است که سال گذشته آیتم ها بصورت بسیار ناچیز افزایش پیدا کردند و این موضوع موجب گله مندی کارکنان قراردادی شده بود . حال با توجه به شرایط اقتصادی کشور در سال جدید و اینکه واقعا این دسته از کارکنان دست به گریبان مشکلات معیشتی سختی شده اند از مسئولین وزارتخانه خواستاریم هر چه سریعتر نسبت یه ابلاغ افزایشات سال جدید آنهم بصورت مناسب و طوری که رضایت کارکنان را جلب کنند اقدام نمایند. / با تشکر و سپاس از نفت آنلاین

نفت آنلاین : انشالله منابع انسانی نفت هر چه سریعتر نسبت به ابلاغ میزان افزایشات سال جدید ویژه نیروهای قراردادی آنهم بصورت چشمگیر و دندان گیری با توجه به میزان تورم موجود اقدام نماید و موجبات انگیزه و رضایت کارکنان را در محیط کار فراهم نماید.


کد مطلب: 22169

آدرس مطلب :
https://www.naftonline.ir/news/22169/وزارت-نفت-تکلیف-آیتم-های-بهبود-معیشت-کارکنان-قراردادی-مشخص-کند

نفت آنلاین
  https://www.naftonline.ir