تاریخ انتشارچهارشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۸
فریدون عباسی رییس کمیسیون انرژی مجلس گفت امیدواریم با بهتر شدن وضعیت قراردادهای کارکنان نفت آرامش روحی و روانی منابع انسانی نفت بهبود یابد.
دکتر فریدون عباسی | نفت آنلاین
دکتر فریدون عباسی | نفت آنلاین
به گزارش نفت آنلاین دکتر فریدون عباسی  با بیان اینکه نمایندگان روز گذشته و به دعوت شرکت نفت فلات قاره ایران در بازدید از شناور پالایش کوروش از نزدیک شاهد تلاش کارکنان زحمتکش و متخصص شرکت نفت فلات قاره ایران بودند، ابراز امیدواری کرد که بازدیدهایی از این دست، به همراهی و همفکری بیشتر میان کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با ارکان صنعت نفت و بهبود قانونگذاری و نظارت بهینه بر قوانین در این حوزه منتج شود.

عباسی به مباحثی که در جلسه لاوان مطرح کرده است اشاره کرد و گفت: یکی از این مباحث، تأکید بر ضرورت مستندسازی دستاوردهای متخصصان صنعت نفت در حوزه‌های مختلف و ارائه آن در قالب مباحث درسی در دانشگاه صنعت نفت است. دانشگاه صنعت نفت این ظرفیت را دارد که به‌عنوان دانشگاه حاکمیتی در پرورش نیروی انسانی صنعت نفت کشور و همین‌طور دانشجویان خارجی کشورهای همسو نقش اساسی ایفا کند.

رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی، ساماندهی وضع قراردادی نیروهای انسانی صنعت نفت را از دیگر مباحث مورد تأکید این کمیسیون خواند و افزود: امیدواریم با درایت وزیر نفت و بهره‌مندی از یک نظام واحد، وضع قراردادی کارکنان بهبود یابد تا ضمن حفظ آرامش روحی و روانی سرمایه انسانی، وزارت نفت نیز بتواند در ایفای مسئولیت‌های محوله موفق عمل کند و به الگویی مناسب برای ساختارهای منابع انسانی دیگر دستگاه‌های اجرایی کشور تبدیل شود.
https://naftonline.ir/news/22070/
منبع : شانا
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

0