تاریخ انتشارشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۹ - ۲۲:۱۷
سرمربی صنعت نفت آبادان گفت: وزیر نفت در مصاحبه‌اش اعلام کرده بود که از تیم‌های نفتی حمایت خواهد کرد و امیدوارم این قول‌ها عملی شود.
وزیر نفت و تیم فوتبال صنعت نفت آبادان | نفت آنلاین
وزیر نفت و تیم فوتبال صنعت نفت آبادان | نفت آنلاین
به گزارش نفت آنلاین ، سید اکبر پورموسوی بعد از پیروزی یک بر صفر تیمش مقابل مس رفسنجان در دیداری تدارکاتی گفت: با توجه به اینکه زمان زیادی تا شروع مسابقات باقی نمانده و ماهم کار‌مان را دیر آغاز کرده‌ایم باید کار بدنسازی و کار تاکتیکی با هم انجام شود. بازیکنان در این شرایط تحت فشار قرار ‌می‌گیرند. امروز مقابل مس رفسنجان بازی کردیم ولی در این بازی‌ها به دنبال نتیجه‌ گرفتن نیستیم و به دنبال هماهنگی هستیم.

وی درباره جذب بازیکنان عنوان کرد: با توجه به اینکه همه تیم‌ها از دوران بدنسازی خارج می‌شوند و چند بازی تدارکاتی انجام داده‌اند ولی بازی امروز ما اولین بازی تدارکاتی‌مان بوده است. امروز صبح هم در حال یارگیری بودیم و دیشب هم بازیکن جذب کردیم. یکی دو بازیکن دیگر مد نظر داریم که امیدوارم زودتر انجام شود تا تمرکز‌مان را روی مسائل فنی و آماده کردن تیم بگذاریم.

سرمربی صنعت نفت آبادان درباره اینکه مشکلات مالی این تیم برطرف شده است یا خیر، اشاره کرد: باید از نمایندگان شهر و فرماندار تشکر کنیم که پیگیر موضوع هستند و مجوزاتی را گرفته‌اند. وزیر نفت در مصاحبه‌اش اعلام کرده بود که از تیم‌های نفتی نفت مسجد سلیمان و صنعت نفت آبادان حمایت خواهد کرد. امیدوار هستیم این قول‌ها عملی شود تا بچه‌ها با توجه به اینکه از سال گذشته هم طلب دارند وضعیت بهتری را از لحاظ مالی داشته باشند. علی رغم مشکلاتی که داشتیم و 14-13 بازیکن از تیم جدا شده‌اند باید بتوانیم از لحاظ روحی تیم را آماده کنیم.

پورموسوی عنوان کرد: خداراشکر تمام بازیکن مد نظر را جذب کرده‌ایم و گروه خوبی را تشکیل داده‌ایم. جا دارد از قدیمی‌های تیم که با وجود پیشنهادات خوب در تیم ماندند تشکر کنم.

وی درباره هدف‌گذاری‌اش در فصل آینده اشاره کرد: مطمئناً به دنبال این هستیم که جایگاه خوبی را به وجود بیاریم و بازیکنان خوبی داریم اگر کار و تلاش کنیم و به موقع حمایت شویم می‌توانیم جایگاه خوبی را کسب کنیم.
https://naftonline.ir/news/21908/
منبع : تسنیم
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما