?>?> توزیع دوهزار بسته كمك آموزشی به همت نفت اروندان | نفت آنلاین
تاریخ انتشارسه شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۴
از سوی شركت نفت و گاز اروندان دو هزار بسته كمك آموزشی و لوازم التحرير تهیه و بين دانش آموزان مناطق پیرامونی تاسیسات این شرکت توزیع شد.
شرکت بهره برداری نفت و گاز اروندان | نفت آنلاین
شرکت بهره برداری نفت و گاز اروندان | نفت آنلاین
به گزارش نفت آنلاین به نقل از روابط عمومی شرکت نفت و گاز اروندان، این اقدام در راستای مسئولیت های اجتماعی این شرکت و با هماهنگی ادارات آموزش و پرورش شهرستان های خرمشهر، سوسنگرد، هویزه ، بخش دارخوین و مدارس عشایری غرب کارون صورت گرفت.

مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره شرکت نفت و گاز اروندان در این باره گفت: با توجه به شروع سال تحصیلی جدید و ضرورت تأمین نیازهای دانش آموزان مناطق کم برخوردار، با هماهنگی ادارات آموزش و پرورش در مناطق پیش گفته نسبت به تهیه و توزیع اقلام آموزشی برای دانش آموزان مبادرت گردید.
 

مهندس جهانگیر پورهنگ  با اشاره به تاکید وزارت نفت بر ایفای مسئولیت های اجتماعی از سوی شرکت های زیر مجموعه و اهتمام ویژه به تامین نیازهای مناطق همجوار با تاسیسات نفتی ، افزود: امید است  بتوانیم با حمایت و توجه لازم به این عزیزان، نقش مؤثری در به ثمر رساندن اهداف اموزشی و تعلیم و تربیت داشته باشیم.

وی در بیان مسئولیت های اجتماعی این شرکت اظهار کرد: شرکت نفت و گاز اروندان علاوه بر رسالت ذاتی خود در تولید نفت و گاز، همواره دغدغه مسئولیت های اجتماعی جامعه پیرامونی شهری و روستایی این شرکت را داشته است که احداث دو باب مدرسه و تعمیر و  مرمت اساسی و جزیی 14 باب مدرسه دیگر از سوی بسیج سازندگی بخشی از خدمات اخیر  این شرکت به ساکنان شریف مناطق مجاور تاسیسات می باشد.

پورهنگ گفت:  این شرکت از ابتدای شیوع ویروس کرونا  به موازات  تحقق برنامه ها و استمرار تولید، با تأمین بسته های معیشتی در قالب کمک های مؤمنانه، تهیه و توزیع ملزومات بهداشتی و هم اکنون نیز در تهیه اقلام کمک آموزشی و لوازم التحریر سهمی در مرتفع کردن بخشی از نیازهای مناطق پیرامونی داشته باشد.

در مراسم توزیع این بسته ها که روز دوشنبه (21 مهرماه) برگزار شد، معاون برنامه ریزی فرمانداری ویژه خرمشهر، رئیس آموزش و پرورش این شهرستان و شماری از مدیران شرکت نفت و گاز اروندان حضور داشتند.
https://naftonline.ir/news/21883/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما