تاریخ انتشارسه شنبه ۱۱ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۶
فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شهدای رمضان شرکت نفت و گاز اروندان خبر داد؛

احداث و مرمت 16 باب مدرسه و دو منزل مسكونی توسط اروندان

فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شهدای رمضان شرکت نفت و گاز اروندان گفت: احداث و مرمت 16 باب مدرسه و دو منزل مسکونی در مناطق همجوار تاسیسات شرکت از سوی بسیج سازندگی این نهاد صورت گرفت.
شرکت نفت و گاز اروندان | نفت آنلاین
شرکت نفت و گاز اروندان | نفت آنلاین
به گزارش نفت آنلاین به نقل از روابط عمومی شرکت نفت و گاز اروندان،رحمان توکلی با تسلیت ایام سوگواری شهادت اباعبدالله الحسین و یاران آنحضرت، افزود: از مجموع مدارس پیش گفته  دو باب احداث، دو باب تعمیرات اساسی  و در 12 مدرسه تعمیرات جزیی انجام شده است.

وی اظهار کرد: واحد بسیج سازندگی این شرکت با همیاری ساکنان ساخت مدرسه سه کلاسه  در روستای شرعیه سید عبود و سه کلاسه در دارخوین  و دیوار کشی و تعمیر کلاس ها را در روستا های سویچتی اولیا و سفلی احداث و مرمت کردند. 

توکلی با اشاره به اینکه فعالیت های این پایگاه در گستره عملیاتی شرکت نفت و گاز اروندان در غرب کارون شامل خرمشهر، شادگان، سوسنگرد، هویزه و دارخوین تمرکز دارد، گفت: تامین مصالح برای تعمیر دو واحد مسکونی  افراد نیازمند در خرمشهر ودارخوین تهیه و توزیع  دو هزار بسته  معیشتی خوراکی ، اقلام بهداشتی شامل ماسک و ماده ضدعفونی و لوازم التحریر از اقدامات این پایگاه در جهت تامین بخشی از نیازهای مناطق همجوار تاسیسات بوده است که در راستای مسئولیت های اجتماعی محقق گردید.

فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شهدای رمضان شرکت نفت و گاز اروندان با اشاره به تاکید مدیرعامل شرکت مبنی بر کمک رسانی به مناطق شهری و روستایی در حد مقدورات شرکت، افزود: کمک های شاخص در زمینه ایجاد زیر ساخت ها در این مناطق از سوی مدیریت طرح و توسعه مناطق نفتخیز وزارت نفت برنامه ریزی و تخصیص داده می شود و این شرکت نیز در تامین بخشی از نیازمندی ها مشارکت دارد.

وی به بازدید اخیر امام جمعه، فرماندار و فرمانده سپاه خرمشهر از پروژه های سازندگی و محرومیت زدایی پایگاه مقاومت بسیج این شرکت اشاره و اظهار کرد: سعی و کوشش به عمل آمده تا در ارایه خدمات به مناطق پیرامونی شرکت نهایت تلاش به عمل آید.

توکلی گفت: با توجه به لزوم رعایت پروتکل های بهداشتی در جهت پیشگیری و مقابله با شیوع بیماری کووید 19 بیش از 40 نفر از بسیجیان عضو این پایگاه در یک کار جمعی نسبت به ضد عفونی و گند زدایی مناطق شهری و روستایی اقدام و بین ساکنان منطقه اقلام بهداشتی توزیع کردند.

فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شهدای رمضان شرکت نفت و گاز اروندان افزود: این پایگاه همچنین در راستای وظایف ذاتی در حوزه فرهنگی نیز اقدامات موثری در مناسبت های مختلف در گستره تحت مسئولیت خود داشته است که از جمله آنها فضای سازی حسینیه ها با تهیه و نصب پرچم و پارچه نوشته به مناسب ایام سوگواری ماه محرم در روزهای اخیر می باشد.
https://naftonline.ir/news/21627/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما