تاریخ انتشارچهارشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۰
بازهم گلایه متقاضیان صدور کارت سوخت المثنی

زمان انتظار صدور کارت سوخت منطقی نیست!

با توجه به فاصله ۱۵۰۰ تومانی خرید هر لیتر بنزین آزاد با قیمت هر لیتر بنزین سهمیه ای، متقاضیان صدور کارت های سوخت المثنی به دلیل بیش از دوبرابر شدن مدت زمان انتظار، از دولت گلایه مند هستند.
کارت سوخت | نفت آنلاین
کارت سوخت | نفت آنلاین
به گزارش نفت آنلاین ، درحالی که در نیمه دوم سال گذشته (پس از آغاز سهمیه بندی بنزین) زمان صدور کارت سوخت المثنی به طور متوسط به 40 روز رسیده بود، در نیمه نخست سال جاری این زمان به طور قابل توجهی افزایش یافته، به طوری که گزارش های مردمی حاکی از این است که زمان انتظار برای صدور کارت های المثنی سوخت به بیش از 4 ماه رسیده است.

بررسی ها نشان می دهد که اکنون کارت سوخت افرادی که در فروردین ماه اقدام به ثبت درخواست کارت سوخت المثنی کرده اند، صادر شده و در مرحله توزیع قرار گرفته و این مسئله نشان می دهد مدت زمان انتظار برای صدور کارت سوخت المثنی به حداقل 4 ماه رسیده است.

اگرچه مسائلی چون کرونا و تراشه های وارداتی کارت سوخت در طولانی شدن صدور کارت های سوخت المثنی تأثیرگذار بوده، اما با توجه به فاصله 1500 تومانی خرید هر لیتر بنزین آزاد با قیمت هر لیتر بنزین سهمیه ای، متقاضیان صدور کارت های سوخت المثنی به دلیل بیش از دوبرابر شدن مدت زمان انتظار، از دولت گلایه مند هستند.
https://naftonline.ir/news/21442/
منبع : تسنیم
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

feedback
United Kingdom
ایران عبدالله زاده دارخزینه
سلام خسته نباشید چرا باید سه ماه وشاید بیشتر منتظر کارت سوخت خودرو اینقدر زمانبر باشد ایا نیروی انتظامی تاخیر می اندازد یا شرکت نفت لطفا در کارتون تسریع بفرمائید عزیزان بنزین لیتری ۳ هزارتومان کمر براست شما بخدا زود کارت سوخت بدین با تشکر از عزیزان زحمتکش
0