تاریخ انتشاريکشنبه ۸ تير ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۵
روابط عمومی و امور فرهنگی منطقه ویژه پارس در پاسخ به انتشار خبری با عنوان (( حقوق و مزایای کارکنان پیمانکاری منطقه ویژه پارس هنوز پرداخت نشده است!! )) در سایت خبری نفت آنلاین ، توضیحی به شرح زیر جهت تنویر افکار عمومی و خوانندگان محترم این سایت خبری به شرح زیر ارائه می نماید؛
سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس | نفت آنلاین
سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس | نفت آنلاین
فرآیند بررسی صورت وضعیت‌ها و عملکرد پیمانکاران یک روند حساس است که مهمترین بخش آن محاسبه دقیق و تمرکز جدی بر رعایت تمامی آیتم‌های حقوقی و دستمزد نیروهای کاری و پیمانکاری می‌باشد.

نظارت جدی بر روند امور حقوق و دستمزد و امور بیمه ای در بررسی اسناد پیمانکاران و پرداخت همزمان حقوق نیروهای رسمی ، قراردادی و پیمانکاری در سازمان منطقه ویژه پارس، جدی‌ترین دستور و مهمترین مطالبه مدیرعامل سازمان منطقه ویژه پارس از مدیران و روسای این سازمان بوده که تمرکز سازمان به این سمت و سو سوق داده شده است.

در خصوص حقوق برخی نیروهای پیمانکاری که در تیرماه با تاخیر هفت روزه همراه بوده و در این خبر بدان اشاره گردیده نیز جهت تنویر افکار عمومی به اطلاع می رساند با توجه به سوابق قبلی تاکنون تاخیر در ارسال اسناد از سوی پیمانکار ، روند بررسی اسناد در مدیریت‌های مرتبط با موضوع پیمان در سازمان منطقه ویژه پارس در اسرع وقت و کمترین زمان ممکن در حال انجام است و از آنجا که پیمانکاران موظفند طبق روال قبل حداکثر تا پنجم هر ماه حقوق پرسنل خود را پرداخت نمایند لذا با عنایت به عدم انجام این مهم از سوی پیمانکاران، به دستور مدیر عامل محترم سازمان و قول و پیگیری مدیر مالی، حداکثر ظرف ۴۸ ساعت آینده حقوق این عزیزان توسط سازمان تامین و پرداخت خواهد شد.

با توجه به تاخیر بوجود آمده در پرداخت حقوق برخی نیروهای پیمانکاری که مهمترین علت آن تاخیر در ارائه اسناد ( آخرین روزهای تیرماه) بوده، مدیرعامل سازمان منطقه ویژه پارس با صدور تذکر و دستور جدی، بر ارائه صورت وضعیت‌های ماهیانه توسط پیمانکاران تا حداکثر  بیست و پنجم هر ماه و بررسی این اسناد در کوتاه‌ترین زمان ممکن و پرداخت همزمان حقوق تمامی نیروهای کاری رسمی و پیمانکاری قبل از پایان ماهها در سطح سازمان منطقه ویژه پارس تاکید کرد.
https://naftonline.ir/news/21277/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

feedback
Iran, Islamic Republic of
حسام
با سلام . حقوق کارکنان پیمانکاری شرکت پخش منطقه کرمان نیز با اینکه ده روز از تیرماه گذشته ، هنوز واریز نشده و با پیگیری های کارکنان مشخص شده زمان پرداخت حقوق خردادماه نامعلوم است . خواهشا شما با کار رسانه ایتان و تریبونی که دارید به فریاد این کارگران زحمت کش و بی یاور برسید .