تاریخ انتشارچهارشنبه ۴ تير ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۶
نماینده مردم اهواز و باوی در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه استان خوزستان تبدیل به تابلوی همه بحران‌ها در کشور شده است، تاکید کرد پس نقش مدیریت بحران در استان خوزستان چیست. در موضوع حاشیه‌نشینی چه اقداماتی صورت گرفته است.
مهندس مجتبی یوسفی | نماینده مردم اهواز ، باوی ، کارون و حمیدیه در مجلس
مهندس مجتبی یوسفی | نماینده مردم اهواز ، باوی ، کارون و حمیدیه در مجلس
به گزارش نفت آنلاین ، مجتبی یوسفی در نشست علنی امروز مجلس شورای اسلامی، پس از استماع گزارش وزیر کشور، عنوان کرد: «با توجه به شرح وظایفی که برای وزارت کشور در نظر گرفته شده این وزارتخانه وظیفه هماهنگی و بین بخشی دارد و در موضوعات مختلف از نظر امنیتی، اجتماعی و حتی معیشتی مردم نقش ایفا می‌کند.

وظیفه تنظیم بازار در حوزه اقتصادی به عهده فرماندار و استاندار منصوب وزارت کشور است. در گرانی مسکن، اجاره‌بها و رهن نقش ستاد تنظیم بازار چیست. مسئولی که با خودروی شاسی بلند تردد می‌کند چطور می‌تواند در مورد مردم محروم تصمیم گیرد.»

یوسفی تصریح کرد: «در حوزه تقسیمات کشوری چرا تعلل بسیاری صورت می‌گیرد و یک موضوع ساده تبدیل به معضل اجتماعی و امنیتی می‌شود. چرا تعیین حد مرز شهرستان کارون و کوت عبدالله 7 سال به طول بیانجامد و مردم را با هم درگیر کرد.
استان خوزستان تبدیل به تابلوی همه بحران‌ها در کشور شده است. نقش مدیریت بحران در استان خوزستان چیست. در موضوع حاشیه‌نشینی چه اقداماتی صورت گرفته است.»

یوسفی یادآور شد: «ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز در زمینه مبارزه با قاچاق جز اقدامات تشریفاتی در زمینه جهش تولید چه اقداماتی انجام داده است.»
https://naftonline.ir/news/21248/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

feedback
Iran, Islamic Republic of
همه اینها تنها از بی کفایتی استاندار و منتصبان ایشان هست، اگر به جای گرایشهای قومی، استاندار بر اساس لیاقت و شایستگی افراد را منصوب می کرد، امروز خوزستان، گلستان بود نه تابلوی بحران
قیمت نفت
قیمت سکه
قیمت ارز
پيشخوان جرايد
تازه ترين نظرات
0