تاریخ انتشاردوشنبه ۸ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۷:۵۵
کارکنان بسیجی و جهادگر خطوط لوله و مخابرات منطقه خوزستان همسو با سیاست‌های مسئولیت اجتماعی، اقدام به ضدعفونی معابر شهری حاشیه‌ای و کمتر برخوردار مناطق مختلف شهر اهواز کردند.
گندزدایی و ضدعفونی مناطق حاشیه شهر اهواز | نفت آنلاین
گندزدایی و ضدعفونی مناطق حاشیه شهر اهواز | نفت آنلاین
به گزارش نفت آنلاین به نقل از شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران منطقه خوزستان، سیدعلی سالاری‌نژاد، فرمانده پایگاه بسیج شهدای خطوط لوله و مخابرات منطقه خوزستان با اعلام این خبر گفت: با هماهنگی مدیر منطقه و معاونان فنی و عملیاتی و همچنین استقبال خودجوش بسیجیان منطقه، از زمان شروع ویروس کرونا تا امروز خدمات شایانی در حد توان، در مناطق مختلف شهری اهواز انجام شده است.

وی افزود: در طرح رزمایش همدلی ویژه مقابله با ویروس کرونا، همکاران بسیجی با استفاده از امکانات داخلی منطقه شامل خودرو و تانکر مواد ضدعفونی‌کننده و پمپ‌های خودرویی و نفری، ضدعفونی کردن تمامی معابر در مناطق مختلف و روستاهای همجوار با خطوط لوله را در دستور کار قرار دادند.

سالاری‌نژاد تأکید کرد: در این طرح به‌صورت شیفتی و در نیمه‌های شب طبق برنامه‌ریزی و شناسایی نقاط پرتردد، بیش از ۱۵ کیلومتر در هر شیفت کاری به‌صورت میانگین با محلول ضدعفونی‌کننده گندزدایی می‌شود.
https://www.naftonline.ir/vdca00nu.49nwm15kk4.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما