تاریخ انتشاردوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۰
در نشست مطبوعاتی نمایشگاه صنعت نفت و حفاری عنوان شد

مهندس پیرامون : ۲۱۵۰ قطعه مورد نیاز در سال جاری بومی سازی شد

مدیر عامل شرکت بهره برداری نفت و گاز آغاجاری در نشست مطبوعاتی یازدهمین نمایشگاه ساخت تجهیزات صنفت نفت و هفدهمین نمایشگاه ساخت تجهیزات حفاری خوزستان، گزارشی از عملکرد این شرکت را ارائه داد.
شرکت بهره برداری نفت و گاز آغاجاری | نفت آنلاین
شرکت بهره برداری نفت و گاز آغاجاری | نفت آنلاین
به گزارش نفت آنلاین ؛ مهندس ابراهیم پیرامون ضمن ابراز خرسندی از تعامل خوب فی مابین صنعت نفت و بخش خصوصی در به اشتراک گذاری دانش فنی، تجربه و تخصص، گفت: با تکیه بر توان سازندگان داخلی، امسال ۶۴ قلم کالا شامل ۲۱۵۰ قطعه را با سود و صرفه ی ۲۸۰ میلیارد ریالی نسبت به نمونه های خارجی، بومی سازی کردیم.

وی صفر شدن نفت سوزی منتج از عملیات به تولید آوری چاه ها با استفاده از دستگاه های فرآورش سیار نفت (MOT) و تفکیک گر سیار نفت(MOS) را بسیار مهم و ارزش آفرین توصیف کرد و یادآور شد: از ابتدای سال ۹۷ تاکنون ۵۲۰ هزار بشکه نفت را بازیافت و به فرایند تولید بازگرداندیم.

مهندس پیرامون گازسوزی را از مسائل مهم زیست محیطی روز برشمرد و اذعان داشت: با بخش خصوصی قرارداد بستیم و به زودی گاز های جمع آوری شده به جای مشعل، به پالایشگاه بید بلند ۲ ارسال خواهد شد.

مدیر عامل شرکت بهره برداری نفت و گاز آغاجاری در پایان عمل به مسئولیت های اجتماعی شرکت در قبال مجاوران تاسیسات عملیاتی را امری واجب دانست و گفت: با توجه به وسعت حوزه  عملیاتی شرکت، خدمات ارائه شده ما شامل ۳ استان کشور می شود که بر اساس انتظارات مردم در زمینه های عمرانی، فرهنگی و ورزشی، خدمات ارزنده ای را ارائه داده ایم.
https://naftonline.ir/news/19650/
منبع : NISOC
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما