تاریخ انتشارپنجشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۱
شرکت پایانه های نفتی ایران آخرین زنجیره و نوک پیکان صادرات نفت و میعانات گازی از طریق بارگیری به نفتکش ها که هم شامل نفتکش های داخلی و هم خارجی می باشد .
شرکت پایانه های نفتی ایران
الیاس جمالی || دریا دلان  پایانه صادرات میعانات گازی عسلویه خالصانه و به عشق  هموطنان عزیز ، چرخه صادرات را در بدترین شرایط جوی حفظ میکنند تا مبادا خللی در تولید گاز و به دنبال آن افت فشار گاز در خطوط انتقال رخ دهد و پالایشگاهها با تمام ظرفیت خود فعالیت کنند .

شرکت پایانه های نفتی ایران آخرین زنجیره و نوک پیکان صادرات نفت و میعانات گازی از طریق بارگیری به نفتکش ها که هم شامل نفتکش های داخلی و هم خارجی می باشد را عهده دار است ، این شرکت شامل چندین واحد که اصلی ترین آن اداره صادرات و اداره عملیات دریایی می باشد .

وظیفه واحد عملیات دریایی پهلو دهی و جدا سازی نفتکش ها به #اسکله و یا SBM(گوی های شناور) ، عملیات انتقال کشتی به کشتی(sts) ، و هر گونه عملیات صادرات نفت و میعانات را در عسلویه ، ماهشهر و نکا به مرکزیت جزیره خارک را  بر عهده دارد .

کلیپ مذکور مربوط به نگه داشتن کشتی فالکن پراید بر روی SBM شماره ۳ مربوط به فاز ۱۲ تنبک می باشد که این یدک کش وظیفه نگه داشتن کشتی از طریق طناب مخصوص جهت اطمینان از عدم حرکات ناخواسته کشتی در اثر باد ،جزر و مد و جریانات آبی که در صورت عدم کنترل صحیح و ضربه به SBM باعث پارگی حوض های انتقال و متوقف شدن صادرات و همچنین فاجعه زیست محیطی خواهد شد ، این عملیات گاها تا ۶ روز تا بارگیری کامل کشتی به طول می انجامد و یدک کش و پرسنل متخصص آن وظایف خاص خود را به طور دقیق و ایمن در هر شرایط جوی و دریایی باید انجام دهند .

خدا قوت به همه کارکنان پرتلاش شرکت پایانه های نفتی ایران
لینک کوتاه : http://www.naftonline.ir/video/20160/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

مرد سال صنعت نفت در سال 1398 از نظر شما کدام است؟ (ویژه کارکنان نفت)
احمد محمدی مدیرعامل مناطق نفتخیز جنوب
سیدعبدالله موسوی مدیرعامل ملی حفاری
جهانگیر پورهنگ مدیرعامل اروندان
مسعود کرباسیان مدیرعامل شرکت ملی نفت
علیرضا صادق آبادی مدیرعامل پالایش و پخش
سید پیروز موسوی مدیرعامل منطقه انرژی پارس
فرزین مینو معاون وزیر نفت در منابع انسانی
علی اصولی مدیرعامل نفت خزر
بهزاد محمدی مدیرعامل صنایع پتروشیمی
حسن منتظر تربتی مدیرعامل شرکت گاز
رامین حاتمی مدیرعامل نفت مرکزی
محمد مشکین فام مدیرعامل نفت پارس
علیرضا سلمان زاده مدیرعامل نفت فلات
حبیب الله سمیع بهداشت و درمان نفت
عباس اسدروز مدیرعامل پایانه های نفتی
محسن دلاویز مدیرعامل بهینه سازی سوخت
تورج دهقانی مدیرعامل متن