تاریخ انتشارچهارشنبه ۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۳
جزییات بیشتر از تجمع روز گذشته قهرمانان دفاع مقدس در مقابل وزارت نفت؛

وقتی فیش حقوقی جانبازان نفتی منفی شد!

روز گذشته تعدادی از نیروهای جانباز شاغل در وزارت نفت، با تجمع جلوی سر در این وزارتخانه نسبت به منفی شدن رقم فیش حقوقی این ماه و عدم دریافت حقوق اعتراض کردند.
جانبازان صنعت نفت | نفت آنلاین
جانبازان صنعت نفت | نفت آنلاین
به گزارش نفت آنلاین ، روز گذشته تعدادی از نیروهای جانباز شاغل در وزارت نفت، با تجمع جلوی سر در این وزارتخانه خواستار پیگیری مطالبات خود از وزیر نفت شدند. ماجرا از این قرار است که فیش حقوقی این نیروها در ماه گذشته رقمی منفی ثبت شده است.

به بیان دیگر جانبازان شاغل در شرکت ملی نفت به جای دریافت حقوق این ماه خود تازه به این وزارتخانه بدهکار هستند و این وزارتخانه نیز علیرغم پیگیری‌های انجام شده در چند روز گذشته پاسخگو نبوده است. به همین دلیل این جانبازان شاغل تصمیم گرفتند که روز گذشته جلوی سر در وزارت نفت تجمع کنند و خواستار دریافت مطالبات خود شوند.

در این راستا یکی از جانبازان شاغل در وزارت نفت درباره مطالبات خود گفت: «چند روز پیش که فیش حقوقی به دست ما رسید دیدیم که رقم حقوق ما منفی ثبت شده است. پرس و جو کردیم به ما گفتند که ظاهرا شما به وزارت نفت بدهکار هستید و با توجه به میزان بدهی که دارید احتمالا تا دو ماه آینده نیز حقوق دریافتی شما صفر باشد».

شایان ذکر است تجمع جانبازان شاغل در وزارت نفت از ساعت 8 صبح دیروز (سه‌شنبه) آغاز شد و ساعت 15  به پایان رسید. در طول این مدت و علیرغم پیگیری‌های انجام شده، هیچ یک از مسئولین وزارت نفت حاضر به پاسخگویی نشده و درب‌های این وزارتخانه به روی جانبازان شاغل در وزارت نفت بسته بود.
http://naftonline.ir/news/21468/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

feedback
Iran, Islamic Republic of
جانباز حالت اشتغال
با سلام
متاسفانه مسئولین وزارت نفت نسبت به درخواست اعتراضی جانبازان حالت اشتغال مستخدم نفت که به کاهش حقوق و مزایای و همچنین عدم اجرای مقررات جامع ایثارگران مصوب مجلس اعتراض داشته و چند روز پیش در جلوی وزارت نفت تجمع مشارکت آمیز و اعتراضی داشتند را پاسخ نداده اند و علی رغم مذاکرات نمایندگان معترضان با جمعی از مسئولین منابع انسانی و حقوقی و وعده و ‌عید ایشان در روز گذشته اعلام نموده اند که این پاسخگو نخواهند بود و روند کاهش حقوق و مزایای قانونی این عزیزان ایثارگر در شرائط بد اقتصادی موجود همچنان ادامه خواهد داشت و قرار هست تجمع اعتراضی بزرگ‌تری با حضور خانواده های ایشان در روز ۹۹/۵/۲۶ در مقابل ساختمان وزارت نفت برگزار گردد . خواهشمند است نسبت به انتقال خواسته این عزیزان به گوش مسئولین بویژه نمایندگان محترم و نهاد های نظارتی قوه قضائیه برسانید تا خدای ناکرده مورد سوء استفاده ضد انقلاب قرار نگیرد و حوادث و حاشیه های ناصواب صورت نگیرد . ممنون