تاریخ انتشاردوشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۳:۵۷
برخی نزدیکان باشگاه معتقدند فردی که طی ۱۲ سال گذشته در وزارت نفت و همچنین وزارت صمت فعالیت می‌کرده و سمت‌هایی در حد مشاور، مدیرکل و معاونت داشته، به باشگاه پرسپولیس نزدیک شده است.
آیا یک نفتی مدیرعامل پرسپولیس می شود؟ | نفت آنلاین
آیا یک نفتی مدیرعامل پرسپولیس می شود؟ | نفت آنلاین
به گزارش نفت آنلاین روزنامه خبر ورزشی نوشت:

هیئت‌مدیره باشگاه پرسپولیس همچنان بلاتکلیف است و مسئولان وزارت ورزش و جوانان دیگر خبری از ایجاد تغییرات در بدنه مدیریتی نمی‌دهند آن‌هم در شرایطی که همه می‌دانند هیئت‌مدیره ناقص بوده و نیاز به ترمیم فوری دارد. در این شرایط، اطراف باشگاه هم حسابی شلوغ شده و کسی نمی‌داند در این تیم چه می‌گذرد زیرا مسئولان حتی برای انتخاب مدیر روابط عمومی هم هماهنگی و اتحاد ندارند و اخباری از داخل ساختمان میدان پیروزان به گوش می‌رسد مبنی بر اینکه آنجا، هر کس ساز خودش را می‌زند و اختلافات گذشته همچنان پابرجاست. به معنای دیگر، افراد حاضر در هیئت‌مدیره حداقل در شایعات، یکدیگر را قبول ندارند و از این رو حس می‌کنند خودشان باید حرف آخر را به زبان بیاورند.

در این شرایط روز گذشته شایعه جالبی شنیدیم. برخی نزدیکان باشگاه معتقدند فردی که طی ۱۲ سال گذشته در وزارت نفت و همچنین وزارت صمت فعالیت می‌کرده و سمت‌هایی در حد مشاور، مدیرکل و معاونت داشته، به باشگاه پرسپولیس نزدیک شده که عامل این نزدیکی، رفاقت قدیمی با شخص مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان و همچنین علاقه وافر به فوتبال و سرخپوشان پایتخت است. این فرد حتی دو جلسه در دفتر وزارت ورزش داشته و صحبت‌های ابتدایی را انجام داده، اما هنوز شرایطی برای اعلام نامش به عنوان یکی از گزینه‌های حضور در هیئت‌مدیره نیست. گفته می‌شود از سوی وزیر به او اعلام کرده‌اند اگر بتواند یک ماه بی‌سر و صدا کنار پرسپولیس باشد، به عنوان عضو هیئت‌مدیره و مدیرعامل باشگاه معرفی می‌شود و به تیم مدیریتی کمک خواهد کرد.

مهدی رسول‌پناه نیز یکی دیگر از دوستان صمیمی سلطانی‌فر بود که حضورش در باشگاه بی‌سر و صدا اتفاق افتاد و بعد از مدتی، با یک فرمول عجیب به عنوان رئیس هیئت‌مدیره و سپس سرپرست مدیرعاملی شناخته شد. البته او، چون سررشته زیادی از فوتبال نداشت و فقط در حد یک علاقه‌مند بود، چندان نتوانست نزد هواداران محبوبیتی به دست بیاورد ولی تجربه بزرگی برای مسئولان وزارت ورزش ساخت تا در این مسیر و انتخاب افراد دیگر برای مدیریت بر باشگاه، مراعات و احتیاط بیشتری داشته باشند.

مدیریت بر باشگاه پرسپولیس به خاطر میلیون‌ها هواداری که هر روز اخبار مربوط به آن را دنبال می‌کنند، بسیار حساس و مهم تلقی می‌شود. تا به حال وزارت ورزش و جوانان برای انتخاب مدیران باشگاه پرسپولیس با مشکلات زیادی مواجه بوده و هر ترکیبی که ساختند، با اختلافات درونی همراه شد. از این رو، آن‌ها دیگر نمی‌خواهند بی‌محابا وارد داستان انتخاب افراد جدید شوند. از سوی دیگر، محدودیت‌های زیادی برای انتخاب‌های جدید وجود دارد و مسئولان تصمیم‌ساز در وزارت ورزش نمی‌توانند دست به انتخاب هر فردی بزنند.
http://naftonline.ir/vdcivzar.t1azy2bcct.html


ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما