تاریخ انتشارپنجشنبه ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۶
مدیرعامل صندوق قرض الحسنه شهید تندگویان گفت: به طور طبیعی برای انتقال داده ها و سوابق در حوزه فناوری اطلاعات، هماهنگی فنی و اداری لازم است که خوشبختانه این مرحله در حال انجام است؛ بنابراین از این محدودیت نباید استنباط قطع یا کاهش خدمات را کرد و پس از انجام هماهنگی فنی و اداری تسهیلات مانند سابق ارائه می شود.
سازمان بازنشستگی صنعت نفت | صندوق شهید تندگویان | نفت آنلاین
سازمان بازنشستگی صنعت نفت | صندوق شهید تندگویان | نفت آنلاین
به گزارش نفت آنلاین به نقل از صندوق بازنشستگی صنعت نفت ، محسن رامین با تسلیت فرارسیدن ایام ضربت خوردن حضرت امیرالمؤمنین (ع) و پاسداشت لیالی قدر؛ ضمن عذرخواهی از اعضای محترم صندوق بابت بروز موقت پاره ای از اشکالات در روند خدمات رسانی مرتبط با وام تندگویان گفت: توقف یا کاهش خدمات این صندوق به بازنشستگان صندوق بازنشستگی نفت صحت ندارد؛ از این رو پس از انجام هماهنگی فنی و اداری تسهیلات مانند سابق ارائه می شود

وی با اشاره به محدودیت روی داده در ماه های فروردین و اردیبهشت در خصوص تسهیلات صندوق قرض الحسنه شهید تندگویان برای بازنشستگان افزود: به طور طبیعی برای انتقال داده ها و سوابق در حوزه فناوری اطلاعات، هماهنگی فنی و اداری لازم است که خوشبختانه این مرحله در حال انجام است؛ بنابراین از این محدودیت نباید استنباط قطع یا کاهش خدمات را کرد.

مدیرعامل صندوق قرض الحسنه شهید تندگویان همچنین پاره ای از شایعات فضای مجازی درباره افزایش حق عضویت این صندوق را کذب دانست و افزود: شرایط عضویت مانند سابق است.

گفتنی است صندوق قرض الحسنه شهید تندگویان یک صندوق مستقل است که با نظارت هیأت امنای خود اداره می شود و همواره متعهد به ارائه تسهیلات به اعضای پیشکسوت خویش می باشد و به این خدمت گزاری افتخار می نماید.
http://naftonline.ir/vdcdfn0x.yt0zx6a22y.html
منبع : oipf.ir


ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

feedback
United States
من پول رهن خونمو از طریق وام صندوق تامین میکنم. این وقفه ای که شما میگید من و امثال منو کلی تو دردسر انداخته لطفا کمی مسئولیت پذیرتر باشید.