تاریخ انتشارپنجشنبه ۷ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۰
شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان و مدیریت بهداشت و درمان صنعت نفت مسجدسلیمان با تأمین تعدادی از دستگاه ها و اقلام مورد نیاز بهداشت و درمان شهرستان در کنترل و پیشگیری از ویروس کرونا به ارزش 650 میلیون تومان در این امر مشارکت نمودند .
شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان | نفت آنلاین
شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان | نفت آنلاین
به گزارش نفت آنلاین به نقل از روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان ، در راستای مقابله با ویروس کرونا و با دستور و مساعدت  ویژه مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان ، دستگاه های گند زدای هوای بخش های مهم بیمارستان 22 بهمن مسجدسلیمان خریداری و نصب شد .

‎ با دستور مهندس قباد ناصری مدیرعامل این شرکت و در آخرین روز کاری سال 1398 و در حالیکه از نظر اداری و مالی امکان خیلی از امور فراهم نبود اما به جهت اهمیت تأمین سلامت و امنیت بهداشتی شهروندان مسجدسلیمانی ، با همکاری مدیریت مالی و اداره تدارکات وکالای این شرکت و مدیریت بهداشت و درمان صنعت نفت مسجدسلیمان دستگاه های گندزدای اتاق ایزوله اورژانس ، بخش ایزوله تنفسی و واحد ct اسکن بیمارستان 22 مسجدسلیمان با صرف اعتباری بالغ بر 000ر000ر000ر5 ریال خریداری و نصب گردید .

‎لازم به توضیح است دستگاه های گندزدای هوا اتاق ایزوله اورژانس، بخش ایزوله تنفسی ، واحد سی تی اسکن دارای قابلیت گندزدایی ۲۰۰ مترمربع  و دارای عالی ترین تاییدیه ها می باشد و با تولید اکسیدکننده هایی از جمله ازن و یون هیدروکسید بر روی ذرات معلق جامد تاثیر می گذارد و آنها را از فضای تنفسی خارج کرده و آلودگی های گازی را تغییر ماهیت داده و به دی اکسید کربن بی خطر و رطوبت تبدیل مي كند .

همزمان با این اقدام از سوی شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان و مدیریت بهداشت و درمان صنعت نفت مسجدسلیمان ؛ دستگاه هاي كمك تنفس تهاجمي وغير تهاجمي جهت بهبود حال بيماران بستري بامشكلات تنفسي نيز خريداري و به بيمارستان ٢٢بهمن تحويل داده شد .

علاوه براين ١٥دستگاه تب سنج وپالس اكسي متر درجهت غربالگري بيماران در پايگاههاي مستقر در سطح شهر در اختيار  مركز بهداشت شهر قرار داده شد . دركنار اين خدمات ،از سوی مدیریت بهداشت و درمان  صنعت نفت نيز اقلام قابل توجه اي ازتجهيزات مصرفي پزشكي ومحافظت فردي بالغ بر 000ر000ر500ر1ريال را درجهت حفاظت وايمني پزشكان و پرسنل بهداشت درمان شهر دراختيار بيمارستان ٢٢بهمن قرار داد .
 
لینک کوتاه : http://www.naftonline.ir/news/20455/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

مرد سال صنعت نفت در سال 1398 از نظر شما کدام است؟ (ویژه کارکنان نفت)
احمد محمدی مدیرعامل مناطق نفتخیز جنوب
سیدعبدالله موسوی مدیرعامل ملی حفاری
جهانگیر پورهنگ مدیرعامل اروندان
مسعود کرباسیان مدیرعامل شرکت ملی نفت
علیرضا صادق آبادی مدیرعامل پالایش و پخش
سید پیروز موسوی مدیرعامل منطقه انرژی پارس
فرزین مینو معاون وزیر نفت در منابع انسانی
علی اصولی مدیرعامل نفت خزر
بهزاد محمدی مدیرعامل صنایع پتروشیمی
حسن منتظر تربتی مدیرعامل شرکت گاز
رامین حاتمی مدیرعامل نفت مرکزی
محمد مشکین فام مدیرعامل نفت پارس
علیرضا سلمان زاده مدیرعامل نفت فلات
حبیب الله سمیع بهداشت و درمان نفت
عباس اسدروز مدیرعامل پایانه های نفتی
محسن دلاویز مدیرعامل بهینه سازی سوخت
تورج دهقانی مدیرعامل متن