تاریخ انتشاردوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۱:۰۸
مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره شرکت نفت و گاز اروندان از همکاری با فرمانداری ها و کمیته های سلامت شهرستان های همجوار تاسیسات نفتی به منظور تامین لجستیک و ملزومات بهداشتی و ایمنی در حد توان این شرکت خبر داد.
مهندس جهانگیر پورهنگ | شرکت نفت و گاز اروندان | نفت آنلاین
مهندس جهانگیر پورهنگ | شرکت نفت و گاز اروندان | نفت آنلاین
به گزارش نفت آنلاین به نقل از روابط عمومی شرکت نفت و گاز اروندان، جهانگیر پورهنگ  در مورد اقدام های پیشگیرانه و مقابله ای شرکت نفت و گاز اروندان با ویروس کرونا، گفت: برگزاری جلسه کمیته راهبردی و تخصصی سلامت، نخستین اقدامی بود که شرکت اروندان با حضور همه مسئولان و دست اندرکاران مرتبط با این موضوع انجام داد که نتیجه این نشست در قابل دستورالعمل هایی به اجرا درآمد.  

وی افزود: از جمله دستورالعمل های برگرفته از کمیته راهبردی و تخصصی سلامت، برگزاری جلسه آموزش و پرسش و پاسخ برای کارکنان متولی امور مرتبط با مدیریت بحران بود که با همکاری سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت و شبکه بهداشت و درمان خوزستان برگزار شد.

به گفته پورهنگ، پیرو نشست های برگزار شده، مقرر شد که از برگزاری جلسه های عمومی و غیر ضروری ممانعت به عمل آید و تمام کارکنانی که علائم سرما خوردگی و یا بیماری زمینه ای دارند، ترخیص شوند. در ضمن بر اساس ابلاغیه استانداری خوزستان و با توجه به تعطیلی مدارس با زنان شاغل نیز مساعدت لازم به عمل آمد و پرسنل ستادی به حداقل ممکن تقلیل داده شد.

وی به دیگر اقدام های پیشگیرانه شرکت اروندان اشاره کرد و گفت: تمام اتوبوس های سرویس کارکنان ستادی و عملیاتی و فضای اداری در ادارت و مناطق عملیاتی به صورت روزانه ضدعفونی می شود. غربالگری روزانه در ورودی ادارات و کارخانجات نیز با استفاده از تب سنج های دیجیتالی به طور مستمر انجام می شود.

پورهنگ، تهیه و توزیع محلول ضد عفونی کننده دست در ادارت و کارخانجات، توزیع ماسک های تنفسی استاندارد بین تمام نیروهای پیمانکاری و رسمی، بازرسی از مراکز طبخ غذا و آبدارخانه ها، اعلام ممنوعیت سرو غذا در ادارات ستادی و...را از دیگر اقدام های شرکت نفت و گاز اروندان برشمرد.

وی ادامه داد: همچنین با توجه به مشکلاتی که شهرستان های همجوار تاسیسات نفتی دارند، سعی کردیم در حد توان از نظر لجستیک و ملزومات بهداشتی و ایمنی با وجود همه مشکلاتی که درتامین این ملزومات در بازار وجود دارد، با فرمانداری ها و کمیته های سلامت شهرستان های همجوار تاسیسات نفتی همکاری کنیم.

پورهنگ اظهار کرد: اقدام های پیشگیرانه با کرونا به صورت مستمر و روزانه پیگیری می شود و در صورتی که ابلاغیه و یا دستورالعمل جدیدی صادر شود، همه آنها را نیز رعایت می کنیم. در مجموع شرکت نفت و گاز اروندان تمام تلاش خود را می کند تا از این بحران با کمترین ضرر و زیان و با حفظ سلامتی همه کارکنان  عبور کند. 
لینک کوتاه : http://www.naftonline.ir/news/20402/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

مرد سال صنعت نفت در سال 1398 از نظر شما کدام است؟ (ویژه کارکنان نفت)
احمد محمدی مدیرعامل مناطق نفتخیز جنوب
سیدعبدالله موسوی مدیرعامل ملی حفاری
جهانگیر پورهنگ مدیرعامل اروندان
مسعود کرباسیان مدیرعامل شرکت ملی نفت
علیرضا صادق آبادی مدیرعامل پالایش و پخش
سید پیروز موسوی مدیرعامل منطقه انرژی پارس
فرزین مینو معاون وزیر نفت در منابع انسانی
علی اصولی مدیرعامل نفت خزر
بهزاد محمدی مدیرعامل صنایع پتروشیمی
حسن منتظر تربتی مدیرعامل شرکت گاز
رامین حاتمی مدیرعامل نفت مرکزی
محمد مشکین فام مدیرعامل نفت پارس
علیرضا سلمان زاده مدیرعامل نفت فلات
حبیب الله سمیع بهداشت و درمان نفت
عباس اسدروز مدیرعامل پایانه های نفتی
محسن دلاویز مدیرعامل بهینه سازی سوخت
تورج دهقانی مدیرعامل متن