تاریخ انتشاريکشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۱
وزیر نفت در ابلاغیه‌ای به مدیران شرکت‌های اصلی، فرعی و تابعه صنعت نفت با تاکید بر اینکه تا زمان مهار بیماری ویروس کرونا، با مرخصی هیچ یک از مدیران عملیاتی، جز در موارد اضطراری موافقت نشود، گفت: در شرایط کنونی، مردم از ما به عنوان کسانی که بار مسئولیت اداره امور خود را به ما سپرده‌اند، به حق انتظار دارند.
ممنوعیت مرخصی مدیران عملیاتی نفت| نفت آنلاین
ممنوعیت مرخصی مدیران عملیاتی نفت| نفت آنلاین
به گزارش نفت آنلاین ؛ متن ابلاغیه وزیر نفت به مدیران عامل چهار شرکت اصلی، مدیران عامل همه شرکت‌های فرعی و تابعه صنعت نفت به  شرح زیر است:

«با سلام و آرزوی سلامت و توفیق برای همه همکاران، موارد زیر جهت بذل توجه ابلاغ می‌شود:

۱- شکی در این نیست که تولید کالاها و خدماتی مانند نفت و گاز و تداوم عملیات پالایشگاه‌های نفت و گاز و مجتمع‌های پتروشیمی به‌ویژه در وضع کنونی کشور تعطیل شدنی نیست و کارکنان محترم این بخش‌ها هم کماکان باید با مراعات موارد بهداشتی و ترتیبات ابلاغ شده توسط مراجع مسئول، در محل‌های کار خود حاضر شده و به انجام وظایف خود بپردازند، اما به همین دلیل مدیران ارشد ایشان نیز باید در محل کار خود حاضر شوند و بر فعالیت‌ها از نزدیک نظارت داشته باشند و به انجام مسئولیت‌های خود به روال عادی مقرر بپردازند.

در شرایط کنونی، مردم از ما به عنوان کسانی که بار مسئولیت اداره امور خود را به ما سپرده‌اند، به حق انتظار دارند که با همه توان در صحنه حاضر باشیم و بار این مسئولیت‌ها را کماکان بر دوش بکشیم. لذا در این شرایط که مردم ما با دشواری روبه‌رو هستند، از مدیران محترم انتظار می‌رود که با روحیه و نشاط در محل مسئولیت‌های خود به روال متعارف و معمول حاضر باشند و به هیچ عنوان، مناطق فعالیت خود را به ویژه پالایشگاه‌های گاز و نفت، سکوهای تولید نفت و گاز و جزایر نفتی و کارخانه‌های پتروشیمی ترک نکنند.

با توجه به این امر، ضمن قدردانی و تشکر از خدمات همه همکاران محترم و خدوم، به‌ویژه همکاران مستقر در مناطق و فعالیت‌های یاد شده، لازم است تا زمان مهار بیماری ویروس کرونا، با مرخصی هیچ یک از مدیران عملیاتی، جز در موارد اضطراری به شرط جایگزینی مناسب و نیز برای افراد آسیب پذیر(به تشخیص پزشکان) موافقت نشده و همه مرخصی‌های اعطا شده نیز جز در مستثنیات یاد شده، لغو شود.

در این شرایط خطیر، رسالت یک مدیر، علاوه بر مدیریت معارف سیستم، تجهیز و سازماندهی مجموعه خود با هدف بر دوش گرفتن بار سنگین فرماندهی عملیات مساعدت به مردم برای گذار از این شرایط نیز می‌باشد.

 ۲- بر اجرای بخشنامه‌های پیوست به شماره ۱۸۲۴۵۷-۲۰/۲ مورخ ۱۳۹۵/۰۴/۲۶ به طورکلی و شماره ۷۹۷-۲۰/۲ مورخ ۱۳۹۶/۱۲/۲۳ به‌ویژه در ایام تعطیلات عید سال جاری برای همه شرکت‌های دولتی تابعه و مجتمع‌ها و کارخانه‌های تولیدی غیر دولتی در حوزه نفت و پتروشیمی نیز تاکید می‌شود.

از خداوند متعال برای همه همکاران و خانواده‌های محترم ایشان سلامت و بهروزی مسئلت کرده و اعلام می‌کنم که وزارتخانه با همه توان از همکاران و مدیران محترم به‌ویژه برای گذار از این شرایط پشتیبانی می‌کند.»
 
لینک کوتاه : http://www.naftonline.ir/news/20395/
منبع : وزارت نفت
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

مرد سال صنعت نفت در سال 1398 از نظر شما کدام است؟ (ویژه کارکنان نفت)
احمد محمدی مدیرعامل مناطق نفتخیز جنوب
سیدعبدالله موسوی مدیرعامل ملی حفاری
جهانگیر پورهنگ مدیرعامل اروندان
مسعود کرباسیان مدیرعامل شرکت ملی نفت
علیرضا صادق آبادی مدیرعامل پالایش و پخش
سید پیروز موسوی مدیرعامل منطقه انرژی پارس
فرزین مینو معاون وزیر نفت در منابع انسانی
علی اصولی مدیرعامل نفت خزر
بهزاد محمدی مدیرعامل صنایع پتروشیمی
حسن منتظر تربتی مدیرعامل شرکت گاز
رامین حاتمی مدیرعامل نفت مرکزی
محمد مشکین فام مدیرعامل نفت پارس
علیرضا سلمان زاده مدیرعامل نفت فلات
حبیب الله سمیع بهداشت و درمان نفت
عباس اسدروز مدیرعامل پایانه های نفتی
محسن دلاویز مدیرعامل بهینه سازی سوخت
تورج دهقانی مدیرعامل متن