تاریخ انتشارچهارشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۶
وزارت دادگستری آمریکا با انتشار بیانیه ای اعلام کرد

دستگیری ۵ تن به اتهام تلاش برای فروش نفت ایران

وزارت دادگستری آمریکا با انتشار بیانیه ای از دستگیری ۵ نفر به اتهام تلاش برای فروش نفت ایران به یک پالایشگاه در چین خبر داد.
وزارت دادگستری آمریکا || نفت آنلاین
وزارت دادگستری آمریکا || نفت آنلاین
به گزارش نفت آنلاین وزارت دادگستری آمریکا با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که پنج نفر را به اتهام تلاش برای فروش نفت ایران به چین دستگیر کرده است.

در این بیانیه آمده است که چهار نفر در ایالت تگزاس و یک نفر در نیویورک به اتهام تلاش برای «فروش نفت تحریم‌شده ایران به پالایشگاهی در چین» دستگیر شده اند.

بنا به ادعای وزارت دادگستری آمریکا، این پنج متهم در بازه زمانی ژوئیه ۲۰۱۹ تا فوریه ۲۰۲۰ با نقض قوانین تحریم‌های آمریکا علیه ایران تلاش کردند تا امکان خرید نفت ایران برای فروش به پالایشگاهی در چین را مهیا کنند.

وزارت دادگستری آمریکا همچنین ادعا کرد که متهمان قصد داشتند از یک شرکت لهستانی به عنوان فروشنده نفت ایران استفاده کنند.

این بیانیه در ادامه اعلام کرد که در صورت اثبات جرم متهمان، آنها حداکثر به ۲۵ سال حبس و پرداخت حداکثر ۱.۲۵ میلیون دلار جریمه نقدی محکوم خواهند شد.
http://naftonline.ir/vdcevz8w.jh87ei9bbj.html


ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

feedback
Iran, Islamic Republic of
AHMAD JAFARI
امریکا شما از دوش ملتها پیاده شوید. امریکا شما بر دوش کلیه ملتها سنگینی میکنید. پیاده شو که روزی با خفت پیاده خواهی شد. هیچ ملتی بشما نیاز ندارد. خودشان راه صیحی را میدانند. سیاست امریکا ننگ برای ملت امریکا و دیگران. ملت امریکا دوست ماست سیاست امریکا دشمن ماست..
feedback
Iran, Islamic Republic of
خدامراد آتشکار
بسیار عالیست