کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

میزان عیدی 99 کارکنان قراردادی و رسمی نفت چقدر است؟

خبرگزاری ايسنا , 1 بهمن 1398 ساعت 13:57

در ایام پایانی سال موضوع دریافت عیدی و رقم آن برای کارکنان دولت حائز اهمیت است؛ مبلغی که بر مبنای خاصی محاسبه و معمولا همراه با حقوق بهمن ماه پرداخت می‌شود.


به گزارش نفت آنلاین ؛ در ایام پایانی سال موضوع دریافت عیدی و رقم آن برای کارکنان دولت حائز اهمیت است؛ مبلغی که بر مبنای خاصی محاسبه و معمولا همراه با حقوق بهمن ماه پرداخت می‌شود.
 
برای سال جاری طبق آنچه که در بودجه پیش‌بینی شد، دولت عیدی یک میلیون و ۷۸ هزار تومانی را برآورد کرده بود و البته آخرین پیگیری‌ها نیز از این حکایت دارد که همچنان این رقم پابرجاست ولی در نهایت باید هیات دولت رقم عیدی را بررسی و تصویب کند که معمولا تفاوت چندانی نخواهد داشت.

  مبلغ عیدی براساس میزان امتیاز و همچنین ضریب حقوق شاغلان تعیین می‌شود.

براساس ماده (۷۵) قانون مدیریت خدمات کشوری میزان امتیاز عیدی برای هر سال ۵۰۰۰ است و از سوی دیگر هیات وزیران هر ساله ضریب حقوق را برای مشمولان قانون مدیریت خدمات کشوری مشخص می‌کند و از ترکیب این دو، عیدی کارکنان تعیین می‌شود، ولی در نهایت در روزهای پایانی سال هیات وزیران میزان عیدی را بررسی و رقم آن را نهایی می‌کنند.

دولت برای سال آینده نیز حدود یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومان برای عیدی کارکنان پیش‌بینی کرده است.

عیدی کارکنان از سال ۱۳۹۰ که ۳۵۰ هزار تومان بود تا سال جاری که  به یک میلیون و ۷۸ هزار تومان امی‌رسد، حدود ۷۲۸ هزار تومان افزایش داشته است.
 
عیدی کارکنان از سال ۱۳۹۰ تا ۱۳۹۹میزان و مبلغ عیدی پرداختی به کارکنان قراردادی و رسمی صنعت نفت نیز بر اساس عیدی پرداختی به سایر کارکنان دولت می باشد / لازم به ذکر مجدد است عیدی پرداختی به کارکنان قراردادی مدت موقت مانند سال های گذشته بصورت کارمندی می باشد.


کد مطلب: 19971

آدرس مطلب :
http://www.naftonline.ir/news/19971/میزان-عیدی-99-کارکنان-قراردادی-رسمی-نفت-چقدر

نفت آنلاین
  http://www.naftonline.ir