تاریخ انتشاريکشنبه ۵ آبان ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۹
آیا بازی ایران و عراق بدلیل ناآرامی ها لغو می شود ؟

آخرین خبر موثق از برگزاری یا لغو بازی ایران و عراق

احتمال لغو بازیِ ایران و عراق در مقدماتی۲۰۲۰ قوت گرفت.
احتمال لغو بازیِ ایران و عراق در مقدماتی۲۰۲۰ قوت گرفت.

یک مقام آگاه در وزارت امور خارجه اعلام کرد به فدراسیون فوتبال توصیه شده، با توجه به ناآرامی‌های اخیر، از سفر تیم ملی به بصره در تاریخ ۲۳ آبان برای بازی با عراق در مرحله انتخابی جام‌جهانی ۲۰۲۲ خودداری کند.

فدراسیون فوتبال عراق هم بازی‌های هفته پنجم لیگ این کشور را لغو کرده است.

فدراسیون فوتبال عراق اعلام کرد که رقابت‌های هفته پنجم لیگ برتر این کشور به خاطر ناآرامی‌های موجود برگزار نخواهد شد بدون آن که زمان جایگزینی اعلام کند.

تیم ملی فوتبال عراق در انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر باید ۲۳ آبان از ایران پذیرایی کند و اگر این شرایط ادامه پیدا کند به احتمال خیلی زیاد بازی به تعویق می‌افتد و یا باید در زمین بی‌طرف برگزار شود. قرار است که قضاوت این دیدار را ادهم المخادمه، داور اردنی در ورزشگاه بزرگ بصره برعهده بگیرد.

دیدار عراق با ایران در زمان مقرر برگزار می‌شود

رییس فدراسیون فوتبال عراق تاکید کرد که با وجود نآرامی‌های اخیر در این کشور، دیدار برابر ایران در انتخابی جام جهانی در زمان مقرر برگزار خواهد شد.

به نقل از سایت عربی کوره، چند روزی است که بازهم شاهد ناآرامی و آشوب در شهرهای مختلف عراق هستیم.

فدراسیون فوتبال عراق بازی‌های لیگ این کشور را تا اطلاع ثانوی تعطیل کرده است و این باعث می‌شود تا خبرهایی درباره احتمال لغو دیدار ایران و عراق هم در انتخابی جام جهانی به گوش برسد.

عبدالخالق مسعود، رییس فدراسیون فوتبال عراق واکنش نشان داد و تاکید کرد که بازی با ایران در زمان مقرر برگزار خواهد شد.

او گفت: آمادگی ما برای این دیدار زوتر آغاز خواهد شد و شرایط سیاسی تاثیر نخواهد گذاشت. کنفدراسیون فوتبال آسیا شرایط را از نزدیک زیر نظر دارد. بصره پیش از این میزبان بازی‌های بزرگ بود و مردم این شهر آماده میزبانی هستند. تیم ملی ما در زمان مقرر یعنی ۱۴ نوامبر از ایران پذیرایی خواهد کرد.
http://naftonline.ir/vdcbf8b8.rhb9wpiuur.html
منبع : برترین ها
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما