تاریخ انتشارشنبه ۴ آبان ۱۳۹۸ - ۰۰:۰۱
با توجه به اینکه در هفته پیش رو، ۳ روز بین‌التعطیلی وجود دارد، در برخی کانال‌های شبکه‌های اجتماعی مطالبی درباره تعطیلی مدارس و ادارات منتشر شده است .
تعطیلی ادارات و مدارس | اخبار موثق | نفت آنلاین
تعطیلی ادارات و مدارس | اخبار موثق | نفت آنلاین
به گزارش نفت آنلاین ؛ با توجه به اینکه در هفته پیش رو، ۳ روز بین‌التعطیلی وجود دارد، در برخی کانال‌های شبکه‌های اجتماعی مطالبی درباره تعطیلی مدارس و ادارات منتشر شده است که این مطالب صحت ندارد.

فردا چهارم آبان است و در تقویم نیز روز کاری است اما با توجه به اینکه روز یک‌شنبه پنجم آبان مصادف با ۲۸ صفر و رحلت پیامبر اسلام(ص) و شهادت امام حسن مجتبی(ع)، تعطیل است، شنبه بین دو روز تعطیل جمعه و یک‌شنبه قرار دارد و بین‌التعطیلی است.

از سوی دیگر روز دوشنبه ششم آبان، روز کاری است اما روز سه‌شنبه هفتم آبان مصادف با ۳۰ صفر و شهادت امام رضا(ع) تعطیل است که در نتیجه روز دوشنبه نیز بین دو روز یک‌شنبه و سه‌شنبه قرار دارد و بین التعطیلی است.

همچنین روز چهارشنبه نیز هشتم آبان، روز کاری است اما پنج‌شنبه‌ها مدارس کشور تعطیل است و در نتیجه روز چهارشنبه هم بین دو روز تعطیل سه‌شنبه و پنج‌شنبه قرار دارد و بین‌التعطیلی است.

این اتفاق باعث شده است که در برخی کانال‌ها در فضای مجازی اقدام به اخبار مبنی بر تعطیلی مدارس شود؛ اخباری که صرفاً ذهن دانش‌آموزان را گمراه می‌کند.

پیگیری‌ها حاکی از این است که آموزش و پرورش و دولت هیچ برنامه‌ای برای تعطیلی مدارس و ادارات در روزهای بین‌التعطیل ندارد و مدارس کشور دایر است.
http://naftonline.ir/vdcbw8b8.rhb9fpiuur.html
منبع : فارس
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما