تاریخ انتشارشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۴
انتقال نمایندگان به وزارت نفت ممنوع می‌شود
نماینده مردم زنجان از تدوین طرحی برای یکسان سازی حقوق نمایندگان مجلس خبر داد.

به گزارش نفت آنلاین ؛ علی وقف‌چی از تدوین طرحی برای یکسان‌سازی حقوق نمایندگان مجلس خبر داد و گفت: زمانی که اختلاف حقوق نمایندگان با جامعه زیاد باشد، وکلای ملت با طرح‌ها و لوایح که به آحاد جامعه کمک می‌کند مخالفت می‌کنند لذا با هدف افزایش کارایی مجلس و ایجاد عدالت در پرداخت‌ها، طرح یکسان سازی پرداخت حقوق نمایندگان مجلس را تدوین کردم.

نماینده مردم زنجان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: معتقدم حداکثر سقف حقوق و مزایای نمایندگان به جز هزینه‌های دفتری باید طبق قوانین حقوق و دستمزد مجلس باشد و نمایندگان باید از مجلس حقوق دریافت کنند.

سخنگوی کمیسیون کشاورزی مجلس گفت:بر اساس این طرح اگر نمایندگان از مجموعه‌های دیگری مثل وزارت نفت نیز حقوق دریافت می‌کنند نباید سقف حقوق‌شان بیشتر از حقوق نمایندگانی باشد که از مجلس حقوق دریافت می‌کنند.

وی تاکید کرد: علاوه بر این تلاش داریم تا بر اساس این طرح جابجایی نمایندگان از سایر مجموعه‌ها به وزارتخانه‌هایی مثل وزارت نفت را نیز ممنوع کنیم.

نماینده مردم زنجان گفت: تا امروز ۱۸ نفر از نمایندگان مجلس این طرح را امضا کردند./خبرگزاری مهر
 
http://naftonline.ir/vdcjv8ev.uqeoozsffu.html


ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

feedback
Iran, Islamic Republic of
علیرضا نیل پززاده
از قرار معلوم واطلاعات که بین مردم دست به دست میشه، نماینده های آبادان جذب پالایشگاه شده اند و این واقعا کار درستی نیست که از موقعیت نمایندگی خود استفاده بکنند
feedback
Iran, Islamic Republic of
محمدصادق رشیدی
وزارت نفت و صندوق بازنشستگی نفت حیاط خلوت وزارتی است و تاکنون تعداد زیادی از افراد ذی نفوذ به نفت منتقل و یا در صندوق بکارگماشته شده اند مطمئن باشید این طرح به تصویب نمی رسد
feedback
Iran, Islamic Republic of
فروغی
سلام، آقای وزیرازترس استیضاح شدن نمایندگان رااستخدام وزارت نفت میکند.بقول قدیمی ها:طلاکه پاکه‌ چه منتش بخاکه....