تاریخ انتشاريکشنبه ۳۰ تير ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۵
خطرناک ترین جاذبه ی دیدنی در تایلند
تور تایلند یکی از هیجان انگیز ترین سفرها می باشد که کشوری عجیب و غریب اما زیبا می باشد. باید گفت که تنها عده ای از گردشگران تور تایلند دل و جرات این را دارند از خطر ناک ترین جاذبه ی تایلند نیز دیدن کنند، خطر ناک ترین جاذبه دیدنی تایلند مزرعه تمساح می باشد که بی اغراق یکی از هیحانی ترین جاذبه برای گردشگران می باشد در این مکان خانواده ی بزرگ کورو کدیل و تمساح ها را می بینند و جالب تر این که می توانند به آن ها غذا هم بدهند. تایلند دارنده بزرگ ترین مزرعه تمساح می باشد که بیش از ۳۰ هزار تمساح بزرگ و کوچک با ۶۰ هزار نوع مختلف کروکدیل است. تور باکواین مزرعه یکی از مکان های دیدنی جذاب در تایلند است، در این مزرعه شگفت انگیز توریستان می توانند شاهد دیدن موجودات غول پیکر با دندان های تیز را در در برکه ی آب که در حال شنا کردن یا بلعیدن مرغ هستند باشند. مزرعه تمساح با حفظ و پرورش با نگهداری و پرورش تخم های تمساح سعی بر حفظ گونه های مختلف تمساح را دارد، جالب است بدانید که که کشور تایلند از تمساح به عنوان یک صنعت پر سود نیز استفاده می کند. برای کسب اطلاع از هزینه های سفر و قیمت های تورهای گردشگری و همچنین تورهای ارزان گرجستان میتوانید به وبسایت لحظه آخر مراجعه فرماییدتماشاگران با دیدن هزاران تمساح شگفت زده می شوند و از دیدن آن ها لذت می برند، مزرعه تمساح بانکوک واقعا جایی است که می توان جرات خود را سنجید، هیجان این جاذبه به حدی است که می توان به آن ها غذا هم داد، در مزرعه تمساح می توان شاهد حیوانات درنده دیگر هم بود حیواناتی نظیر ببر، شامپانزه، فیل، میمون، شیر، مار و. غیره.

در این مزرعه موزه دایناسورها که شامل گونه های متنوع دایناسورها و اسکلت های آن ها است در این مکان قرار دارد. لازم به ذکر است که مزرعه تمساح بانکوک محل مطالعه و تحقیق تمساح و گونه ها مختلف و گونه های وحشی می باشد. برای رزرو تور لحظه آخری ارزان ارمنستان کلیک کنید

از دیگر جاذبه های اصلی مزرعه تمساح اجرای نمایش تمساح هاست، نمایشی که بازیگران آن کروکدیل ها تمساح ها هستند.از هیجانی ترین دیدنی های این مزرعه کوروکدیلی با ۶ متر طول و ۱۲۰۰ کیلوگرم وزن می باشد، به نام یای و از نژاد استرالیایی، در نمایش روزانه این مزرعه ۲ نفر از تیمارکنندگان کروکدیل ها به مدت نیم ساعت بین آن ها می روند و با نوعی جنگ ساختگی تماشاگران را سرگرم می کنند، برنامه هایی مانند شعبده بازی در این مکان برگزار می شود که مورد استقال بسیاری از گردشگران تور بانکوک می باشد.

ساعت بازدید از مزرعه تمساح بانکوک همه روزه از ساعت  تا ۶ بعد از ظهر

ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما