تاریخ انتشاريکشنبه ۲ تير ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۵
یک نماینده مجلس مدعی ارتباط یک جاسوس زن با ۱۶ مدیر نفتی شد
به گزارش نفت آنلاین ؛ حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهر در مجلس شورای اسلامی گفت: اخیرا نهادهای امنیتی یک باند نفوذی را دستگیر کردند که با نفوذ در میان تعدادی از مدیران وزارت نفت در جهت تکمیل پازل دشمن اقدام می‌کردند.

وی افزود: در راس این باند خانمی قرار داشت که با نفوذ بین ۱۶ نفر از مدیران مهم و تاثیرگذار وزارت نفت توانسته بود تصمیمات مهمی را در وزارت نفت مسکوت بگذارد و ضربه کاری را در این جنگ اقتصادی به کشور وارد کند.

حاجی دلیگانی اظهار داشت: این خانم همانطور که گفته شد با ۱۶ نفر از مقامات تاثیرگذار وزارت نفت ارتباط داشته است که این مقامات با همراهی این خانم تصمیمات غلطی را در جهت خواسته‌های دشمن و برعلیه منافع ملی کشور اتخاذ می‌کردند.

نماینده مردم شاهین شهر در مجلس شورای اسلامی همچنین گفت: با توجه به اینکه ما در شرایط جنگ اقتصادی به سر می‌بریم و با توجه به اینکه متاسفانه اقتصاد ما متکی به نفت است وزارت نفت به پاشنه آشیل ما تبدیل شده و آمریکا سعی می‌کند تا با نفوذ و ایجاد اخلال در عملکرد این وزارتخانه ضرباتی را به کشور ما وارد کند.

حاجی دلیگانی در پایان از تلاش‌های دستگاه‌های امنیتی و اطلاعاتی کشور برای برخورد با باند مذکور قدردانی کرد.منبع:فارس
 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

feedback
Iran, Islamic Republic of
حسین چوبند
با سلام واحترام لطفا توضیح بدهید که وزارت نفت آیا تا این حد از نظر مالی ندار شده که بیمارستان نفت اهواز را خصوصی سازی کرده تا حقوق ومزایای کارکنان خود رو بپردازد.
الان هر پزشک متخصص باید در روز ۶۰ بیمار را ویزیت کند وبه غیر از این بیمارانی را که در روز های قبل عمل داشته اند رو هم ویزیت کنند وعمل جراحی هم دارند .آیا از نظر کیفیت درمان در این بیمارستان میتوان انتظار داشت ویا اینکه موجود بودن دارو وجواب گو ی بیماران نفتی مورد رضایت کارکنان میباشد مسلما چنین واقعیتی به دور از ذهن هر کارمند نفتی میباشد لطفا جلوی این تصمیمات عجولانه گرفته شود.
یک موضوع دیگر اینکه بعصی از اماکن شرکت نفت رو در اختیار سازمانها وموسسه های دیگر قرار داده اند یکی از این اماکن منطقه خرمکوشک دراختیار یکی از شعبه های دادگستری قرار دارد و دقیقا جنب بهداشت آنجا قرار دارد و چنان ازدحام جمعیت بوجود آورده که خانواده های نفتی به سختی می توانند به آن بهداشت مراجعه کنند وگاهی وقتها با ماموران دادگستری درگیر میشوند که چرا در محل داد سرا ماشین رو پارک کرده اید در صورتی که آن محل متعلق به شرکت نفت می باشد.
با تشکر از نفت آن لاین که این فرصت رو در اختیار ما گذاشت تا بتوانیم درد دل خود رو ابراز کنیم.