کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

اخبار کوتاه نفت‌آنلاین؛از دیدار مدیرعامل Nisoc با کارکنان این شرکت در تهران تا انتشار سند راهبردی دانشگاه صنعت نفت

22 خرداد 1398 ساعت 12:16


◀️مهندس احمد محمدی مدیرعامل NISOC روز سه شنبه از دفتر هماهنگی این شرکت در تهران بازدید و با کارکنان این مجموعه دیدار و گفت و گو کرد.

◀️هجدهمین نشست رؤسای اتاق‌های بازرگانی کشورهای حاشیه دریای خزر با هدف گسترش روابط تجاری و اقتصادی کشورهای عضو برگزار شد.

◀️مهندس محمد خانچی نماینده مدیرعامل NISOC در ستاد مدیریت بحران خوزستان:کارکنان نفت و گاز مسجدسلیمان و گچساران ۱۲۰۰ بسته مواد غذایی به مناطق سیل زده خوزستان ارسال کردند.

◀️شرکت ملی حفاری اعلام کرد:از این پس پیگیری و پاسخگویی به درخواست‌های کارکنان و مراجعان به این شرکت از طریق میز خدمت دنبال می‌شود.

◀️سند راهبردی دانشگاه صنعت نفت با افقی پنج ساله که دارای ۱۹ هدف کلان و ۶۵ هدف عملیاتی است، منتشر شد.

◀️مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان از اجرای ۳۷ کیلومتر شبکه توزیع گاز در این استان خبر داد .

◀️مجری‎طرح توسعه فاز ۱۴پارس جنوبی از پایان عملیات بارگیری سومین سکوی این طرح گازی به‌منظور انتقال و نصب در آب‌های خلیج فارس خبر داد.

◀️پیشرفت فیزیکی فاز نخست پتروشیمی هنگام از مرز ۷۳ درصد عبور کرد.

◀️مدیرعامل شرکت شیمی بافت، با بیان اینکه در سال ۹۸ یک محصول صد درصد صادراتی نیز به محصولات شرکت اضافه می‌شود، گفت:با برنامه ریزی انجام شده در سال جاری به ۲۵ میلیون دلار صادرات دست خواهیم یافت .


کد مطلب: 17059

آدرس مطلب :
http://www.naftonline.ir/news/17059/اخبار-کوتاه-نفت-آنلاین-دیدار-مدیرعامل-nisoc-کارکنان-این-شرکت-تهران-انتشار-سند-راهبردی-دانشگاه-صنعت-نفت

نفت آنلاین
  http://www.naftonline.ir