تاریخ انتشارسه شنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۸:۳۹
خبر خوش در خصوص افزایش حقوق کارکنان دولت
به گزارش نفت آنلاین ؛ حمیدرضا حاجی بابایی عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی، با اشاره به تخلف دولت در اجرای مصوبه قوه مقننه برای افزایش حقوق ها، گفت: چند روز گذشته جلسه ای  با محمد باقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه درباره این موضوع  داشتیم.

وی با بیان اینکه در این جلسه توافق شد تا جلساتی را در هفته جاری برای حل این مشکل برگزار کنیم، ادامه داد: قرار است با هماهنگی سازمان امور استخدامی اصلاحیه ای درباره نحوه اجرای قانون مجلس در افزایش حقوق کارمندان انجام شود.

رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس درباره اینکه قرار است برای اصلاح روند اجرای قانون در مجلس طرح یا استفساریه ای تدوین شود یا خیر؟ عنوان داشت: استفساریه یا طرح نیاز نیست تنها باید با دولت توافق کنیم تا روند اجرا اصلاح شود.

نماینده مردم همدان در مجلس اضافه کرد: طبق توافقی که با نوبخت داشتیم قرار بر این شد تا جلسه ای را نیز با رئیس سازمان امور استخدامی داشته باشیم تا نقطه نظرات آنها را درباره اصلاح روند اجرای قانون دریافت کنیم.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس تصریح کرد: قطعاً در هفته جاری با دولت برای اصلاح روند اجرای قانون به توافقاتی دست خواهیم یافت تا مشکل حقوق ها نیز حل و فصل شود./تسنیم

http://naftonline.ir/vdcbggb8.rhbzapiuur.html


ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

feedback
United States
عبدالحسین ساکی پور
با سلام‌به بزرگواران ومدیران محترم .من بازنشسته ای هستم که درچند سال پیش با بیشترین حقوق بازنشست شدم بعد از حدود ۱۰ سال الان حقوقم درتراز خط فقر است. من در مقایسه ارزی دلار به قیمت ۷ و۱۱ وحداکثر ۲۰۰ تومان به تامین اجتماعی دادم ولی الان با دلار ۱۵ و۱۴ هزارتومان بمن بازنشستگی میدهوبهمین دلیل من وامثال من در حد خط فقر میمانیم .طبیعی است که اگر فکر منطقی به این مسایل کاری وحقوقی نشود خداوند هیچگاه شما را نخواهد بخشید سپاس
feedback
United States
عبدالحسین ساکی پور
با سلام پس افزایش حقوق بازنشستگان چی میشود