تاریخ انتشارسه شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۰:۳۷
بند ۱۰ ابلاغیه بهبود معیشت نیروهای قراردادی مدت موقت (ترمیم تخصصی) جهت اجرا ابلاغ شد
به گزارش نفت آنلاین ، متن ابلاغیه بیژن زنگنه به فرزین مینو، معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی، برای اجرای مفاد بند (۱۰) ابلاغیه شماره ۱۸۸-۲/۲۰ مورخ ۲۲/۳/۱۳۹۷ و مصوبه شماره ۱۳۶ مورخ ۲۱/۳/۱۳۹۷ شورای اداری و استخدامی صنعت نفت به شرح زیر است:

«در اجرای مفاد بند (۱۰) ابلاغیه فوق‌الذکر با هدف بهبود وضع معیشت نیروهای قرارداد مدت موقت فعال در گروه‌­های شغلی اصلی – تخصصی که به‌صورت مستقیم در عملیات تولید و بهره‌برداری چهار شرکت اصلی مشغول به کار هستند، موارد زیر ابلاغ می‌شود:

۱- از ابتدای اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۷ درصدی از میانگین حقوق و کلیه فوق العاده‌های مصوب کارمندان رسمی متناظر (که طبق مقررات قانونی به ایشان تعلق می‌گیرد) به عنوان شاخص، مبنای محاسبه و پرداخت حقوق و مزایای کارمندان مدت موقت شاغل در گروه‌های شغلی اصلی - تخصصی عملیات تولید و بهره‌برداری منظور شود.

۲- گروه‌های شغلی اصلی- تخصصی عملیات تولید و بهره­‌برداری توسط شورای اداری صنعت نفت تعیین و ابلاغ شود.

۳- افرادی مشمول این ابلاغیه هستند که قراردادهای منعقده با ایشان از سال ۱۳۹۵ به بعد در گروه‌­های شغلی اصلی – تخصصی بوده و از همان سال تاکنون در این مشاغل کار کرده‌­اند. مدیران ذیربط در مقابل تأیید درستی این اطلاعات مستقیماً مسئولیت خواهند داشت (ملاک اطلاعات ثبت شده در سیستم جامع نیروی انسانی وزارت نفت است).

۴- برای اصلاح عدم تناسب­‌های موجود در پرداخت به کارکنان مدت موقت با مشاغل مشابه، شرایط کنترلی برای تعیین حقوق جدید تعریف و اعمال شود.

۵- در تعیین درصد مذکور در بند (۱)، محدودیت‌های بودجه­‌ای و مالی شرکت­‌های اصلی مدنظر قرار گیرد.

شورای اداری صنعت نفت موظف است موارد فوق را حداکثر تا یک هفته پس از این ابلاغیه به‌منظور تأیید وزیر ارائه کند و شرکت­‌های اصلی، پرداخت­‌های مرتبط را حداکثر تا ۱۸ بهمن‌ماه به انجام برسانند.»شانا

لینک کوتاه : http://www.naftonline.ir/news/13850/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

feedback
Iran, Islamic Republic of
علی
با سلام .این ی تبعیض اشکار و تفرقه افنکنی بین نیروهای قراداد مکقت هستش .مشاغل تخصصی به پشتوانه نیروهای پیشتبان هستش که میتونن وظایفشونو انجام بدن .بنده از پرسنل حراست هستم که در پالایشگاه آبادان مشغولم .اگه امنییت نباشه اصلا تولیدی انجام میشه .
feedback
Iran, Islamic Republic of
امين
با سلام
من ۱۲ سال در قسمت تعمیرات برق پالایشگاه سوم به عنوان کارشناس برنامه ریزی فعالیت می کنم و پند ۱۰ به اینجانب تعلق نگرفته است این چه طرحی است که دو نفر با هم در یک رده و یک قسمت کار می کنیم به یکی تعلق گرفته و دیگری تعلق نگرفته .
این بند باعث نارضایتی شدید و کاهش انگیزه در بین پرسنل گردیده است و هیچ مسئولی پاسخگو نمی باشد