تاریخ انتشارجمعه ۲۵ آبان ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۹
به گزارش نفت آنلاین به نقل از تسنیم، وزیر کار از اختصاص بسته‌های ۱۰۰ تا ۳۰۰ هزار تومانی به افراد تحت پوشش نهاد‌های حمایتی و کارمندان خبر داد.

محمد شریعتمداری گفت: حداقل معیشت و دستمزد وضعیت مطلوبی ندارد که برای اصلاح این مشکل در سه مرحله و متناسب با وضعیت خانوار بسته‌های حمایتی بین ۱۰۰ تا ۳۰۰ هزار تومان در دولت تعیین شده که به گروه­های هدف پرداخت خواهد شد.

شریعتمداری افزود: بسته‌های حمایتی ویژه ابتدا به عزیزان تحت پوشش کمیته امداد، سازمان بهزیستی و یا افرادی که در نوبت پیوستن به این سازمان‌ها هستند تعلق خواهد گرفت.

وی با بیان اینکه "یک سبد کالایی متنوع با اختیار خرید کالا‌های مختلف در اختیار این افراد قرار خواهیم داد"، گفت: برای کارکنان دولت نیز یک سیاست جبرانی اتخاذ شده که به‌طور متوسط مبلغ ۲۰۰ هزار تومان به کسانی که حقوقشان زیر ۳ میلیون تومان است اعم از شاغلین و بازنشستگان تعلق می‌گیرد.

شریعتمداری افزود: قرار است مبلغی نیز به سازمان تأمین اجتماعی پرداخت شود تا این سازمان بسته‌های حمایتی را به دریافت کنندگان درآمد زیر ۳ میلیون از قشر کارگر و یا مستمری‌بگیران این سازمان تخصیص دهد.

وی گفت: بسته حمایتی دیگری نیز برای افرادی مانند کارگران ساختمانی، رانندگان، زنبورداران، صیادان و... که در این دو گروه نبودند پیش‌بینی شده است که با همان شرط درآمد زیر ۳ میلیون تومان در اختیار آن‌ها قرار می‌گیرد.

ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

feedback
Iran, Islamic Republic of
عباس
بنده بازنشسته فرهنگی هستم آیاسه میلیون تومن پولیه که ۲۰۰تومن ندادیدمازیرخط فقرداریم زندگی میکنیم دوتابچه سربازدارم وهزاران بدبختی . دولت خجالت بکشه
feedback
Iran, Islamic Republic of
محمداسماعیل حسینی
مابازنشستگان آموزش وپرورش محتاج صدقه نیستیم،حقوق مارابه خط فقربرسانیدتاماهیانه دویست هزارتومان به شمانامردهاصدقه بدهیم.
feedback
Iran, Islamic Republic of
امیرمسعود
حقوق بگیر دولت نیستم، تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی نیستم، صیاد و راننده و تحت پوشش بیمه کارگران ساختمانی هم نیستم ولی به همه اینهایی که درآمد دارند داده اند ولی منی که گرفتار و محتاج و کارگر ساده هستم و بیمه و ریالی هم ندارم نمیدهند، ماشالله به مصلحت اندیشان