تاریخ انتشاريکشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۳
کارکنان پیمانکاری صنعت نفت خواستار برگزاری آزمون استخدامی نفت شدند
به گزارش نفت آنلاین ، خبرگزاری ایلنا نوشت: کارگران پیمانکاری صنعت نفت که مدتهاست در آرزوی رسمی شدن یا حداقل قراردادی شدن و رهایی از قراردادهای موقتِ ارکان ثالث هستند، می‌گویند: امیدواریم آزمون استخدامی نفت با رفع همه اشکالات و با در نظر گرفتن «بایدها» برگزار شود.

ظاهراً این آزمون که سال گذشته به دلیل اشکالات موجود در سیستم جذب ازجمله عدم رعایت سهمیه مناسب برای بومی‌ها، لغو شد، امسال هم برگزار نمی‌شود؛ اطلاعیه رسمی در این مورد منتشر نشده اما کارگران پیمانکاری و موقت نفت می‌گویند: دو مساله مورد نظر ماست یکی در نظر گرفتن سهمیه خاص برای شاغلان فعلی صنعت نفت و دیگری «بومی‌گزینی».

بومی‌ها علی‌الخصوص در استان نفتی بوشهر مدعی هستند که سهم چندانی از اشتغال در تاسیسات نفتی ندارند و حق‌شان ضایع شده‌است؛ آنها همچنین کمپینی در فضای مجازی به راه‌ انداخته‌اند و با مقامات مسئول ازجمله نمایندگان مجلس نامه‌نگاری کرده‌اند. جوانان بیکارِ جویای کارِ بوشهری می‌گویند اگر ظرفیت مناسب برای «بومی‌ها» در نظر گرفته نشود، خارج از ضابطه‌ی «عدالت» عمل شده‌است.

http://naftonline.ir/vdcbw5b8.rhb8gpiuur.html


ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

feedback
Iran, Islamic Republic of
جعفر زارعی
تا کی باید کارگران پیمانکاری منتظر تبدیل وضعیت خود باشند ظلم هم حدی دارد
feedback
Iran, Islamic Republic of
راشد طاهری
سلام
فقط شما را قسم میدم به هر چی که میپرستید که ما را از این بلاتکلیفی دربیارین.ما نیروی پیمانکاری ن حقوق خوبی ن مزایا ن اعتباری تو این سیستم.تا صحبت کنی بهت میگن نیروی پیمانکاری.