تاریخ انتشاردوشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۵
جزئیات تصمیم جدید دولت برای جبران حقوق کارمندان
به گزارش نفت آنلاین ،  با تصمیم جدید دولت، آن دسته از کارکنان رسمی، پیمانی، کشوری و لشگری، کارکنان قراردادی و شرکتی و مستمری‌بگیران صندوق‌های بازنشستگی کشوری، لشگری که حقوق آنها ماهانه کمتر از ۳ میلیون تومان است، جبرانی خواهند گرفت.

خبرگزاری مهر متن کامل این مصوبه را منتشر کرد:

وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی

وزارت امور اقتصادی و دارایی

وزارت نفت

وزارت صنعت، معدن و تجارت

وزارت جهاد کشاورزی

سازمان برنامه و بودجه کشور

بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران

هیات وزیران در جلسه ۹۷/۸/۲ به پیشنهاد مشترک وزارتخانه‌های تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سازمان برنامه و بودجه کشور و به استناد اصل یکصد و سی و هشتم قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران تصویب کرد:

۱- سازمان برنامه و بودجه کشور مجاز است برای کارکنان رسمی و پیمانی کشوری و لشگری، کارکنان قراردادی و شرکتی و مستمری بگیران صندوق های بازنشستگی کشوری، لشگری و حمایت و بازنشستگی کارکنان فولاد و سیار صندوق ها که مجموع پرداختی ماهانه آنها کمتر از سی میلیون ریال است، کمک جبرانی از طریق حسابهای بانکی مرتبط با حقوق و دستمزد آنها واریز کند.

۲- منابع مالی مورد نیاز این تصویب نامه از محل مصوبه دولت در خصوص طرح حمایت غذایی از گروههای کم درآمد جامعه تامین می شود.

۳- مسئولیت و چگونگی اجرای این تصویب نامه بر عهده سازمان برنامه و بودجه کشور است.

اسحاق جهانگیری

معاون اول رئیس جمهور

http://naftonline.ir/vdcdff0f.yt0fz6a22y.html


ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

feedback
Iran, Islamic Republic of
علیرضا کهنسال
با سلام و خسته نباشید.ببخشید لطفا خبری از تبدیل وضعیت نیروهای پیمانی استخدامی سال ۹۱-۹۲ که تا الان تبدیل وضعیت نشدن و اوضاع احوال مساعدی ندارن نه گرید میگیرن حدود ۹۰‎٪ بیس زیر ۸۰۰ دارن، لطفا پیگیری کنیین زندگیهامون روی لبه تیغه!!!!ممنونم